Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz: Nie miałem żadnego romansu

Utworzony przez mietek, 4 marca 2010 r. o 17:47
zenobia napisał:
JA BZYKAŁEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIKO napisał:
...pedofilie bzykają dzieci...
A kogo majo bzykać ? Zoofile bzykajo kozy, nekrofile bzykajo trupy, pedały pedałów, lesby -lesby,a pedofile dzieci. So na świecie "różne orientacje seksualne". Uszanujmy to ! Jak tolerancja to tolerancja !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie Katoni wspolczesnego swiata znajezli sobie temat do rozladowanie wlasnych frustracji. 1. Jak rozumiem, to nikt w tej chwili nie wie co bylo przyczyna samobojstwa tego czlowieka. 2. Dziesiatki miljonow mezczyzna (i kobiet) na swiecie jest zdradzanych kazdego dnia i niewielki (mam nadzieje) odsetek targa sie na wlasne zycie z tego drobnego powodu! 3. Staystyczne, to kazdy z nas jest, byl lub bedzie zdradzony i w zwiazku z tym nie ma powodu do atakow na innych ludzi. 4. Ksiadz tak samo, jak kierowca autobusu, czy polityk jest mezczyzna i od natury nie ucieknie bez wzgledu czy "zyje" w celibacie, czy tez nie! 5. Kobiety nie sa swietymi madonnami (na szczescie) i tak samo, jak mezczyzni zdradzaja, no bo w innym orzypadku nie byloby zdrad heteroseksualnych! A wiec nie popadajcie w euforie z powodu tragedi. ktora Was nie dotyczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenobia napisał:
do '' ktosia''... baranie...czytaj BATMAN nie baran.. flecisto je...ny
Dzisiaj, 08:20 Wpis #74 Goście CYTAT(Konserwatywny Katolik @ 4.03.2010, 22:06:49) * A nie wiesz baranie, że Kościół Katolicki potepia samobójstwo? Nic dziwnego, że nie był, tego by tylko brakowało, żeby ksiądz był na pogrzebie samobójcy! Jesli nie wiesz jak było to się nie wypowiadaj i nie nazywaj nikogo : cyt."baranem" Na pogrzebie było 3 księży, którzy wspólnie odprawiali Mszę za duszę Jacka. Wiele ciepłych słów było powiedzianych pod Jego adresem, wiele przytoczonych sytuacji, które miały miejsce w życiu Jacka. Wiem, bo byłam na tym pogrzebie. Odpowiedź do Zenobii Zenobia do szkoły, chyba że piszesz na przerwie Dzieciaku jesteś za młody . żeby sie wypowiadac To co napisałeś jest żenujące. Bez odbioru..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawek W. napisał:
Faktycznie Katoni wspolczesnego swiata znajezli sobie temat do rozladowanie wlasnych frustracji. 1. Jak rozumiem, to nikt w tej chwili nie wie co bylo przyczyna samobojstwa tego czlowieka. 2. Dziesiatki miljonow mezczyzna (i kobiet) na swiecie jest zdradzanych kazdego dnia i niewielki (mam nadzieje) odsetek targa sie na wlasne zycie z tego drobnego powodu! 3. Staystyczne, to kazdy z nas jest, byl lub bedzie zdradzony i w zwiazku z tym nie ma powodu do atakow na innych ludzi. 4. Ksiadz tak samo, jak kierowca autobusu, czy polityk jest mezczyzna i od natury nie ucieknie bez wzgledu czy "zyje" w celibacie, czy tez nie! 5. Kobiety nie sa swietymi madonnami (na szczescie) i tak samo, jak mezczyzni zdradzaja, no bo w innym orzypadku nie byloby zdrad heteroseksualnych! A wiec nie popadajcie w euforie z powodu tragedi. ktora Was nie dotyczy!
Jakie to proste, króliczki też to robią, a ludzie czy to ważne kto z kim i dlaczego? Jest prostytucja, jest molestowanie, życie w związku, jest zdrada za pieniądze i dla lepszych jaj, ot taka jest natura .... Ale człowiek katolik powinien pamiętać o tym przykazaniu: ,, nie porządaj żony bliźniego swego, a nie wołu jego, a ni innej rzeczy która jego jest"! Człowiek! Brzmi to dumnie. A króliczki niech się pyrkają dla przyjemności, dla pieniędzy, z chcicy, czy próżności nie nam sądzić, to są tylko stworzenia bezrozumne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak kilka butelek mszalnego i wszystko człowiekowi wisi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie rzeczy (romanse księży z mężatkami) się zdarzają, ale inna sprawa to to, że ludzie zbyt łatwo przypisują księżom takie romanse. Pewnie niejeden został pokrzywdzony takimi pomówieniami. Z tego, co wynika z artykułu dowodem na zdradę ma być fakt, że w ogródku tych państwa suszyły się sutanny - jakoś nie chce mi się wierzyć, że ksiądz, czy żona aż w tak widoczny sposób afiszowaliby się ze swoim romansem, raczej faktycznie to akurat była pomoc z jej strony i mąż o tym wiedział. Ludzie się dziwią, że ksiądz nie był na pogrzebie - ja się nie dziwię, przecież pogrzeb zamieniłby się w sprawdzanie przez życzliwych, czy ksiądz popatrzył na żonę zmarłego, czy nie, czy podszedł do niej po ceremonii, czy nie, co jej powiedział, a może ktoś już by się dopatrzył, że pogładził ją po ręku, albo nachyliłby się tak, że może chciał ją pocałować... To byłaby parodia, a nie pogrzeb, więc dobrze się stało, że ksiądz postanowił tego uniknąć. Pewnie wiele osób poszło na pogrzeb tylko i wyłącznie z tego względu, i byli rozczarowani, że sobie nie poobserwują "kochanków". Nie wykluczam faktu, że ksiądz i żona mogli mieć romans, ale łatwo mi sobie wyobrazić, że ludzie zwykłej życzliwości mogli przypisać cechy romansu. To jest bardzo "atrakcyjne" wyjaśnienie samobójstwa i będzie o czym rozmawiać przez wiele miesięcy. Trzeba mieć naprawdę dobre dowody na taką zażyłość, żeby posądzać dwoje ludzi o romans, nie można stwierdzać, że na pewno ksiądz romansował z żoną zmarłego, bo ten się powiesił. Mogły istnieć inne powody, o których się nie mówi, bo ludzie już znaleźli winnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawek W. napisał:
Faktycznie Katoni wspolczesnego swiata znajezli sobie temat do rozladowanie wlasnych frustracji. 1. Jak rozumiem, to nikt w tej chwili nie wie co bylo przyczyna samobojstwa tego czlowieka. 2. Dziesiatki miljonow mezczyzna (i kobiet) na swiecie jest zdradzanych kazdego dnia i niewielki (mam nadzieje) odsetek targa sie na wlasne zycie z tego drobnego powodu! 3. Staystyczne, to kazdy z nas jest, byl lub bedzie zdradzony i w zwiazku z tym nie ma powodu do atakow na innych ludzi. 4. Ksiadz tak samo, jak kierowca autobusu, czy polityk jest mezczyzna i od natury nie ucieknie bez wzgledu czy "zyje" w celibacie, czy tez nie! 5. Kobiety nie sa swietymi madonnami (na szczescie) i tak samo, jak mezczyzni zdradzaja, no bo w innym orzypadku nie byloby zdrad heteroseksualnych! A wiec nie popadajcie w euforie z powodu tragedi. ktora Was nie dotyczy!
Na ambone z tym wleź i pouczaj , niedługo niedziela !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarne kruki ostro reagują na słowa krytyki , a ta czarna banda jest jedną z największych mafii pod nadzorem i przyzwoleniem władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakie to proste, króliczki też to robią, a ludzie czy to ważne kto z kim i dlaczego? Jest prostytucja, jest molestowanie, życie w związku, jest zdrada za pieniądze i dla lepszych jaj, ot taka jest natura .... Ale człowiek katolik powinien pamiętać o tym przykazaniu: ,, nie porządaj żony bliźniego swego, a nie wołu jego, a ni innej rzeczy która jego jest"! Człowiek! Brzmi to dumnie. A króliczki niech się pyrkają dla przyjemności, dla pieniędzy, z chcicy, czy próżności nie nam sądzić, to są tylko stworzenia bezrozumne....
jestem za tą wypowiedzią ! Kto się podjął doprowadzic ludziska do wieczności, powinien przykładem świecić a nie już wszystko dobrze , nie krytykujcie i nie pietnujjcie bo dotyczy księdza sam się uderz w piersi i przyznaj a nie odwaracacie że tak nie było, bo czasne mysi być wybielone białe !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz w Diecezji siedleckiej przybędzie jedna nowa gospodyni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. Żona dla księdza Czy każda kobieta nadaje się na żonę księdza? – To nieco żartobliwie sformułowane pytanie – odpowiada prof. Baniak – całkiem poważnie zadają sobie w Kościołach greckokatolickim, prawosławnym, antiochijskim i innych obrządku wschodniego. W Kościele prawosławnym kleryk, zanim zostanie wyświęcony na kapłana, wpierw musi przedstawić do akceptacji władzy kościelnej kandydatkę na żonę i wziąć ślub. Dziewczyna musi mieć odpowiednie predyspozycje religijne, moralne i społeczne. Czy będzie w stanie zrozumieć, że ksiądz to nie jest zwykły „zawód”, lecz również ważna misja kościelna, często wymagająca wielkich poświęceń dla dobra Kościoła? Czy kobieta, żona potrafi dzielić się swoim mężem z Kościołem i być mu pomocna w jego codziennej pracy dla wiernych w parafii? W Kościele katolickim, gdzie część księży ma stałe, dyskretne towarzyszki życia, to pytanie też nie jest wyłącznie żartem. Chyba że młody ksiądz, pragnąc uniknąć odpowiedzialności, wzorem niektórych świeckich motyli fruwa z kwiatka na kwiatek, jeśli zaś wpadnie, płaci po cichu jakieś alimenty, ale „nie stwarza problemów” przełożonym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakis dziennikarzyna z SE zwietrzyl temat i urzadzil nagonke na niewinnego czlowieka aby sprzedaz gazety wzrosła a wszyscy oczywiscie to podchwycili BRAWO!!!, Ludzie a skad wiecie ze ten ksiadz jest winny. A jesli nie jest? Ciekawe czy ktos go potem przeprosi?? Zawsze najłatwiej jest zmieszac z błotem innych, a co skoro gazeta tak napisala to pewnie prawda! A Pan dziennikarz wie najlepiej! Ludzie pytam kto dal wam prawo do oceniania i osądzania innych, a gdyby to byl ktokolwiek z was ciekawe jak byscie sie czuli gdyby was tak zaszczuto?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli prowokujesz to potem obrywasz, a że wióry lecą , to to nie ma co zagłuszać ! Ktoś się znalazł na odpowiednim miejscu i ma przed Bogiem odpowiedzialność za wiernych a dwie gazety i dwie różne prawdy ? a ludzie co tam się wypowiadali to też kłamali ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazał jej nago chodzic po plebanii bo bał się że mu lichtarze ukradnie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przy szerzeniu antysemityzmu kościół miał swój i to nie mały udział. Nie trafiłeś z porównaniem.
Trafiłem tylko ty nie zrozumiałeś Sensem mojej wypowiedzi jest to, że prostaczki muszą mieć jakiegoś wroga aby ich nienawiść za własne niepowodzenia mogła być nakierowana na coś realnego. Kiedyś winni byli wszystkiemu żydzi, dziś kler. Jeśli nawet przeanalizować retorykę najbardziej zaciekłych antyklerykałów z tego wątku i porównać z wypowiedziami antysemickimi w III Rzeszy to jak nić mielibyśmy tą samą retorykę nienawiści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosia napisał:
Jesli nie wiesz jak było to się nie wypowiadaj i nie nazywaj nikogo : cyt."baranem" Na pogrzebie było 3 księży, którzy wspólnie odprawiali Mszę za duszę Jacka. Wiele ciepłych słów było powiedzianych pod Jego adresem, wiele przytoczonych sytuacji, które miały miejsce w życiu Jacka. Wiem, bo byłam na tym pogrzebie.
Cóż jak nie ksiądz dzi...rz, to znowu tai co łamie prawo kościelne. Jaki kler tacy parafianie. Samobójstwo jest samobójstwem, aktem wymierzonym przeciw miłości Boga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie....No skąd, księdzu można wierzyć.To przecież od wieków ostoja prawdy. K...mać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Ja stanowczo protestuję przeciwko takim insynuacjom.Powiesił się bo był słaby psychicznie.Ksiądz nie ma z tym nic wspólnego.Ciemnota wiejska różne rzeczy wygaduje.Trwa nagonka na księży,zakonników,biskupów.Wróg kościoła rzuca oszczerstwa na najznakomitszą i najczcigodniejszą część społeczeństwa jaką jest polski kler i zakon.Modlę się o rozum dla Was barbarzyńcy.
NIE OSMIESZAJ SIE ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na ambone z tym wleź i pouczaj , niedługo niedziela !
Nie mam, ani mozliwosci, ani tez potrzeby wdrapywania sie na ambony w celu gloszenia moich prawd! Nie mam tez nic wspolnego z Kosciolem Katolickim, ani tez zadnym innym! Wszystko co napisalem bylo podyktowane wewnetrznym protestem przeciwko chamstwu ferujacemu wyroki bez absolutnej pewnosci co do przyczyny tragicznej smierci czlowieka targajacego sie na wlasne zycie! Musze jednak przyznac, ze bawia mnie takie wpisy pelne oburzenia na sam fakt istnienia zwiazkow pozamalzenskich. Boicie sie, ze Wasze partnerki (partnerzy) maja kogos na boku? Maja...maja...maja..tylko Wy tego nie widzicie, lub widziec nie chcecie! No chyba, ze zyjecie z jakimis paskudami bez wyobrazni! Zarowno kobiety, jak i mezczyzni skacza na boki i to jest pewnik. Mieszkalem za granica wiele lat i wiem, jak zachowywaly sie Polki przyjezdzajace na - saksy -. Kazda, ktorej nie udalo sie wyrwac faceta w ciagu pierwszego m-ca pobytu uwazala sie za kobiete nieudaczna! A wiec glowy do gory i nie rzucajcie kamieniami w bliskich bez wzgledu na to, czy sa duchownymi czy tez swieckimi osobami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...